NESVAKIDAŠNJA SITUACIJA

Napadač Đenove Matija Destro (Mattia) dospio je u centar pažnje nakon što je u okviru 6. kola italijanske Serije A u remiju sa Veronom (3:3) postigao gol držeči flašu u ruci.

Italijanski fudbaler je uzeo flašu s vodom da se osvježi, međutim kako je napad krenuo on je i zaboravio na flašu. Priključio se u napad, dobio loptu od Pandeva i onda sjajno lobovao golmana Verone Lorenca Montipa (Lorenzo).
Inače, Verona je vodila sa 2:0, a onda je Đenova preokrenula, da bi Nikola Kalinić u 91. minuti pogodio za konačnih 3:3. Verona je povela u 8. minuti golom Đovanija Simeonea (Giovanni). Na 2:0 je povisio Antonin Barak, a onda je uslijedio preokret Đenove. Dva puta je pogađao Domeniko Krišito (Domenico Criscito) u 77. i 80. minuti, da bi Destro u 85. minuti pogodio za preokret.

Video zaista majstorskog pogotka Destra pogledajte OVDJE.