U MEČU PROTIV VENECUELE

Argentina je pobijedila 3:1 kod Venecuele u kvalifikacijama za SP, ali glavna priča utakmice je užasan start igrača domaćih na Messiju.

Luis Martinez je u 31. minuti visoko podignutom nogom ušao u Messijevu stajaću dok je ovaj imao loptu te ga tako opasno pokosio.

Messi se ovako brutalno sasječen previjao od bolova po terenu. Ukazivanje pomoći njemu trajalo je pet minuta, tokom kojeg su gledatelji televizijskog prijenosa u usporenim snimkama mogli vidjeti kako je ružan i pogibeljan bio Martinezov start, prenosi Index.

Mnogi su vidjevši kako je pokosio Messija strahovali da je jednom od najboljih nogometaša svih vremena slomio nogu.

Urugvajski sudac Leodan Cabrera je za to vrijeme također pregledavao usporenu snimku te je nakon toga i konzultacija s VAR-om Martinezu dao crveni karton.

Defanzivac Venecuele, koji je u igru ušao kao zamjena samo šest minuta ranije, teren je napustio plačući.

Iako su snimke nagoviještale suprotno, Messi je srećom sjajno prošao prilikom užasnog napada te je utakmicu odigrao do kraja.