Trikolori objavili

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine izgubila je od Francuske u utakmici 3. kola grupe D kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine.

Trikolori su na Grbavici slavili s 1:0, a pogodak odluke postigao je Antoine Griezmann u 60. minuti.

Daleko od toga da su svjetski prvaci briljirali, ali su, čini se, igrali onoliko koliko im je trebalo da sa tri boda napuste Sarajevo.

Selektor Didier Deschamps priznao je nakon utakmice da je zadovoljniji igrom u drugom poluvremenu. A sada je jasno i zbog čega.

Bivši igrač i trener Juventusa svojim izabranicima na poluvremenu je "očitao lekciju", a rezultat toga je bolja igra u nastavku.

U videu koji je objavio FS Francuske pogledajte šta se događalo u svlačionici Trikolora prije, na poluvremenu i nakon utakmice protiv Zmajeva na Grbavici.