LIGA NACIJA

Sergio Ramos, kapiten Reala i fudbalske reprezentacije Španije, dugo će pamtiti utakmicu Lige nacija protiv Švicarske.

Iskusni stoper promašio je dva penala na St. Jakob-Parku u Baselu. Oba puta golman Sommer pročitao je Ramosa i zaustavio njegove udarce u desni golmanov ugao.

S druge strane Freuler nije imao milosti prema golmanu Furije, pa je u 26. minuti pogodio za 1:0. Ipak, to nije bilo dovoljno da osvoje cijeli plijen, jer je Moreno u 89. minuti pogodio za 1:1. Golove i promašene penale pogledajte OVDJE.

Hrvatska je poražena na gostovanju kod Švedske. Kuluševski i Danielson pogađali su za domaće, a Danielson je upisao kao strijelac autogola za Hrvatsku. Golove pogledajte OVDJE.

Francuska je golom Kantea slavila protiv Portugala i potvrdila je prvo mjesto u ovoj grupi.

Naejefikasniji meč večeras su odigrali Njemačka i Ukrajina, a Elf je slavio sa 3:1.

Izvor: Faktor