POPUT HULKA

Košarkaš Barcelone Nikola Mirotić na utakmici Eurolige protiv Asvela napravio je potez koji je postao viralan.

Crnogorac koji igra za Španiju bio je bijesan tokom cijele utakmice, a sve je eskaliralo krajem prvog poluvremena kada mu je dosuđen faul u napadu.

MVP španske lige i najskuplji košarkaš Evrope je tokom "žute minute" s obje ruke pocijepao svoj dres.

I TV komentatori su ostali u čudu, uz konstataciju: "Ovo inače radi Hulk!", aludirajući na stripovskog junaka koji prilikom preobražaja iz čovjeka u superheroja uradi ono što je učinio košarkaš Blaugrane.

Nervozni Mirotić je utakmicu završio sa 19 poena, no to nije bilo dovoljno kako bi Barca izbjegla poraz. Asvel je na kraju slavio sa 76:69.

Izvor: Faktor