Utakmica niželigaških talijanskih klubova, Miglianicoa i Teramoa završena je bez pobjednika 1:1, ali na senzacionalan način...

Susret 24. kola talijanske Serie D između Miglianicoa i Teramoa imao je zanimljiv ishod. Naime, pogodaka nije bilo do 88. minute, kada je kada je gostujući Teramo poveo 1:0 i bio na korak do pobjede.

No u posljednjoj minuti sudačke nadoknade, pravim spasiteljem pokazao se golman domaćina Alcaeus Palena, koji je ispravio sve pogreške svojih igrača i u 93. minuti ispucao loptu s vrha kaznenog prostora prema protivničkom golu i potpuno neočekivano pogodio mrežu za veliko slavlje domaćina, koje je tako na senzacionalan način spasio od poraza.

Doduše, da je protivnički vratar malo bolje reagirao, gola vjerojatno ne bi ni bilo, ali u svakom slučaju, pogodak kojeg ne vidimo baš svaki dan možete pogledati u priloženom videu na 2:20.