Roberto Mancini došao je i do druge pobjede u drugoj utakmici na klupi Manchester Cityja. "Građani" su u 20. kolu Premier lige kao gosti svladali Wolverhampton s 2-0.

Carlos Tevez je u 33. minuti probio odbrambeni zid domaćina. Nakon dodavanja Craiga Bellamyja, argentinski je napadač pucao lijevom nogom, lopta je okrznula Christophea Berru i prevarila vratara Wolvesa Marcusa Hahnemanna.

Vodstvo je u 69. minuti pravom majstorijom povećao španski branič Javier Garrido. Iz slobodnog je udarca s vanjske strane poslao loptu pokraj živog zida i ostavio spomenutog Hahnemanna u čudu.

Konačnih je 3-0 u 86. minuti, svojim drugim pogotkom, postavio Tevez preciznim udarcem lijevom nogom s vrha šesnaesterca.