Bečlije su sjajnom igrom na svome terenu s 3-0 slomili vodeću momčad njemačke Bundeslige.

Nakon ubacivanja s desne strane HSV-ov branič Jerome Boateng promašio je loptu, a na nju je na pet metara natrčao bivši napadač Hajduka i lakoćom poentirao.

Devet minuta ranije Rapid je poveo preko Steffena Hofmanna, a konačnih je 3-0 u 76. minuti postavio Christopher Drazan.

U drugoj utakmici skupine C Hapoel iz Tel Aviva je preokretom u drugom dijelu došao do pobjede protiv škotskog Celtica. Sjajnu formu iz talijanske lige, gdje ima tri pobjede u tri kola, Genoa je prenijela i na Evropsku ligu. U 1. kolu grupe B Đenovljani su s 2-0 bili bolji od praške Slavije pogocima Zapatera i Scullija u prvom poluvremenu. Lille i Valencia su u drugoj utakmici skupine odigrali neodlučeno 1-1.