NOVA BRUKA REALA

Ostaće zabilježeno kako je Realu dva gola postigao čovjek koji je ušao zbog ozljede suigrača

Real je izborio četvrtfinale Kupa kralja, no nakon pobjede 3:0 u gostima, rezerve se u uzvratu na Bernabeuu nisu proslavile. S Numancijom su odigrali 2:2.

Madriđani su poveli u 11. minuti kada je Carvajal lijepim ubačajem pronašao strijelca Lucasa Vazqueza. Guillermo je u 41. minuti ušao umjesto ozlijeđenog Marina pa u 45. izjednačio, a Vazquez je opet pogodio u 59. minuti za 2:1. Bio mu je to peti gol sezone.

No, u 82. opet Guillermo, krasno je nadskočio Nacha i glavom pogodio s 11 metara za 2:2. U 92. je minuti Calco prekinuo kontru fauliravši Isca pa je, u doslovno posljednjoj sekundi utakmice, dobio drugi žuti karton!

Ronaldo, Modrić, Ramos, Benzema, Bale... bili su pošteđeni, dok su Kroos, Casemiro, Isco i Navas počeli na klupi, uz Oscara, Tejera, Achrafa i Mohu. Zinedine Zidane izveo je sastav: Casilla - Carvajal (od 46. Hakimi), Vallejo, Nacho, Theo Hernandez - Llorente, Kovačić - Lucas Vazquez, Asensio (od 62. Isco), Ceballos - Borja Mayoral (od 77. Casemiro).