Krivci za četiri gola

Utakmicu 17. kolu engleskog Championshipa između Sunderlanda i Milwalla obilježile su urnebesne reakcije oba golmana.

Meč je završen 2:2, a da su čuvari mreže bili ispod svakog nivoa, najbolje pokazuju golovi koje su primili.

Domaći su poveli u 12. minuti golom Grabbana nakon početničke pogreške golmana Millwalla Archera koji je nakon jednog bezopasnog centaršuta doslovce spustio loptu strijelcu na noge.

Od 16. do 20. minute Millwall je s dva gola Savillea preokrenuo rezultat, ali na kakav način. Dva gotovo identična slobodna udarca završila su u mreži golmana Sunderlanda Ruitera. Kod prvog je loptu imao u rukama, a onda mu se ona otkotrljala kroz noge u gol, da bi kod drugog jedan prosječan udarac doslovce izboksao u svoju mrežu za 1:2.

A onda, odmah na početku drugog poluvremena, jednu od najgorih golmanskih izvedbi ikad ovjerio je golman Sunderlanda Archer kad je jako loš pokušaj centaršuta desnog beka Millwalla Mathewsa ničim izazvan zakucao u svoju mrežu.