Čudesno

Aktualni prvak Juventus tek je u drugom poluvremenu slomio Chievo pobijedivši 2-0, a junak utakmice bio je fenomenalni Paul Pogba...

Još je jednom veznjak Juventusa pokazao koliko je legendarni Ferguson pogriješio kad je pustio takvog igrača. Paul Pogba bio je junak utakmice s Chievom protiv kojega je izveo nekoliko klasnih minijatura.
Prvo je u 60. minuti zabio prvi gol za 'Staru damu', a 13 minuta kasnije sve učinio i za drugi pogodak koji je postigao Stephan Lichtsteiner.
Poznati agent Mino Raiola izjavio je za njega da je 'najskuplji igrač na svijetu', a nakon što je gledao čarolije koje je izvodio u pobjedi protiv Chieva (2:0) u 20. kolu Serie A, njegov trener Massimiliano Allegri procijenio ga je na 100 miliona eura.