Sjećate se njega?

Galatasaray je, barem privremeno, izbio na vrh tabele turskog prvenstva.

U velikom derbiju Galatasaray je pobijedio Fenerbahče 2:1 i skočio na vodeću poziciju, s dva boda više i utakmicom više u odnosu na drugoplasirani Bešiktaš.
Junak pobjede Galate bio je Wesley Sneijder. Fantastični nizozemski veznjak zabio je dva prekrasna pogotka u 88. i 90. minuti nakon što se dugo činilo kako publika neće vidjeti golove.
Sneijder se pobrinuo da ekipa Cesarea Prandellija upiše veliki trijumf, a poraz Fenera ublažio je Alper Potuk u petoj minuti sudačke nadoknade.
Učinkom svog supruga na društvenim mrežama pohvalila se atraktivna Yolanthe Sneijder-Cabau. Ova 29-godišnjakinja bila je na stadionu gdje se fotografirala s društvom i odmah po završetku dvoboja čestitala svom dragom.