Atletico podbacio

Atletico Madrid remizirao je 2:2 s Celtom na Vicente Calderonu.

Promjenjiva forma nogometaša Atletico Madrida nastavlila se i u 4. kolu španskog prvenstva kada su na domaćem terenu protiv Celte odigrali 2-2, dok je Real Madrid u gostima "razbio" Deportivo iz La Corune sa 8-2.
Nakon što su u prošlom kolu svladali Real, nogometaši Atletica neočekivano su remizirali protiv Celte. Gosti su poveli atraktivnim pogotkom Pabla Hernandeza (19), koji je posljedica nevjerojatne sreće. Ubačena lopta ga je preletjela, a Hernandez je okrenut leđima ispružio nogu, lopta ga je pogodila u petu i završila je u mreži Atletica.
No, do poluvremena Miranda (31) i Diego Godin (41) zabijaju za preokret i vodstvo domaćina, a u 53. minuti Nolito iz penala donosi izjedačenje Celti.
Nakon dva uzastopna prvenstvena poraza nogometaši Real Madrida su se "probudili", prvo su u Ligi prvaka dobili Basel 5-1, a danas su u 4. kolu španskog prvenstva u gostima pobijedili Deportivo iz La Corune sa 8-2.
Cristiano Ronaldo je zabio hat-trick (29, 41, 78), po dva su dodali Bale (66, 74) i Javier Hernández (88, 90+2), a jednom je zabio James Rodríguez (36). Utješne pogotke za Deportivo postigli su Haris Medunjanin (51-pen) i Toche (84).
To je ujedno najveća pobjeda Reala u gostima kad je u pitanju špansko prvenstvo. (Hina)