Balotelli/Arhiva

Nogometaši Milana u prvoj su utakmici 25. kola Serije A na svome San Siru pobijedili Parmu s 2-1.

U 39. je minuti, poslije udarca Kevin-Princea Boatenga, loptu u vlastitu mrežu skrenuo gostujući vezni igrač Gabriel Paletta. Rezultat 1-0 za domaće zadržao se sve do 77. minute kada je još jednom na scenu stupio Mario Balotelli. Napadač koji je prije samo nekoliko dana došao među "rossonere" iz Manchester Cityja sjajno je izvedenim slobodnim udarcem povećao vodstvo. To mu je već četvrti pogodak u trećem nastupu za Milan.
Poraz gostiju je u trećoj minuti sudijske nadoknade ublažio Nicola Senseone.
Milan je ovom pobjedom, istina možda samo privremeno dok svoje utakmice ne odigraju Lazio i Inter, skočio na treće mjesto. Parma je, pak, bez pobjede u Seriji A već šestu uzastopnu utakmicu.